Uśmiech jest najprostszą drogą do ludzkich serc

Klinika stomatologiczna
MK Stomatologia

Dentysta stomatolog w Toruniu

Zawód lekarza to wielka odpowiedzialność, ale również ogromna satysfakcja z każdego zadowolonego pacjenta. Niesienie Państwu pomocy to dla nas misja, której pragniemy sprostać jak najlepiej. Stąd nasza potrzeba, aby każdego Pacjenta traktować indywidualnie i z największą uwagą.

Stomatolodzy dentyści Toruń

Poznaj naszą OFERTĘ

Profilaktyka

Profilaktyka stomatologiczna obejmuje wszelkie działania mające na celu zapobieganie rozwojowi chorób zębów i dziąseł.

Sedacja podtlenkiem azotu

Potocznie nazywana gazem rozweselającym, sedacja obniża poziom stresu

Implantologia

Implantologia jest nieustannie rozwijającą się dziedziną, bez której nie można sobie wyobrazić współczesnej stomatologii odtwórczej.

Protetyka

Protetyka to dziedzina stomatologii  zajmująca się rekonstrukcją uszkodzonych i odtwarzaniem brakujących zębów.

Leczenie Endodontyczne

Leczenie endodontyczne  nazywane jest potocznie leczeniem kanałowym.

Chirurgia periodontologiczna

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia obejmuje nie tylko usuwanie zębów, ale również zabiegi odtwórcze i regeneracyjne.

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca (pedodoncja, stomatologia wieku rozwojowego) to specjalność zajmująca się diagnostyką, leczeniem, profilaktyką chorób zębów, przyzębia oraz jamy ustnej u najmłodszych pacjentów.

Poznaj naszych ekspertów

ZOBACZ WIĘCEJ

Gabinet stomatologiczny toruń

Zapytaj o termin wizyty

Zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższą wolną wizytę aby zarezerwować dogodny dla Ciebie termin.

UMÓW WIZYTĘ

Dbamy o Państwa wygodę

Formy płatności w MK Stomatologia Toruń

Płatność kartą